Qz Dikey Kırıcı

Endüstriyel dönüşüm sahalarının, birden fazla amacına hizmet eden QZ dikey kırıcı, darbeli kırma, etiket soyma, granüle etme ve belirli materyalleri toz halinde dönüşüme hazırlamak için tasarlanmıştır. Hedef ürün ve kapasite için kazan hacmi değişken olup, sulu veya kuru işlem yapabilir. Herhangi bir işlem tipinin seçilmesi, iç aksamda ve döner sistemde değişiklik yapmayı gerektirmez. 

Sürekli çalışma hali için döner sistem, tamamen izole olmuş soğutma sistemiyle korunmaktadır. Mekanik aksam, kaçınılmaz vibrasyonda, hiçbir hasar oluşturmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tip durumlarda döner sistemin sağlığını korumak için, belirtildiği gibi hem sürekli soğutma hem de şok emici destekler eklenmiştir. 

İşlem yapılacak malzemeye göre, sürtünmeden doğabilecek ısınmaların da önüne geçebilmek amacıyla, işlem kazanı da harici soğutma sistemine sahiptir. Bu sistem isteğe göre, imalat aşamasında eklenebilir veya yalnızca işlem kazanı olarak konum alabilir. 

QZ dikey kırıcı, devir ayarı mevcut olup yine malzeme tür-cins ‘ine göre ayarlanabilir. Manuel dijital göstergeli panelden, uygun devir ayarı yapmak mümkündür. 

Manuel kullanıma uygun bir panoya sahip olduğu için doğabilecek olası sorunlar kolaylıkla çözüme kavuşturulur. Herhangi bir kesici sistemi olmadığından, bıçak sağlığı ve gereğinde değişimi, yabancı maddelerden kaynaklı hasarlar, bıçak konum ve onarım süresi gibi durumlar söz konusu değildir. 

Belirtilen bakımların yapılması, gereğince ürün yüklemesi yapılıp, takip altında tutulduğu sürece, uzun ömürlü, olabildiğince sabit kapasiteli bir makinadır. 

Üzerinde yapılan, emsallerinin dışında tasarımlarımız sayesinde, birçok hizmeti karşılayıp sorunsuz şekilde ürün almanızı sağlayacak makinedir. İşleyebileceği ürün gamı kapasitesini, mümkün mertebe sabit tutması, süreklilik ve zaman açısından ciddi tasarruf sağlayacaktır.

Makinanın tasarımında, gerekli mukavemet alanlarında en ideal metallerin kullanılması, işlenecek ürünün doğru seçimi ile çok uzun vadeli verim sağlayacaktır. 

Simülasyon ve saha da edinilen tecrübelere dayanarak tasarlanan ve imalat prosesleri atlanmadan montajlanan QZ dikey kırıcı, teste hazır hale gelir. İmalatı tamamlanmış tüm makinalarımız gibi QZ dikey kırıcı makineleri de teste girer. Kapasite ve sürekli çalışmada elde edilen veriler doğrultusunda onaylanır ve sevk işlemleri başlatılır. Önceden belirlenmiş alanda düzlemsel yüzey sağlanır. Sevk edilen makine, bu alana gerekli ekipmanlar ile hassas bir şekilde zemine yerleştirilir ve ilgili bölgede hazır bekleyen ekibimiz kurulum işlemlerini tamamlar. Ekibimiz gerekli işlemler için sevk bölgesinde hazır bulunacağından, makineyi tesise entegreniz kolay ve hızlı olacaktır. Ekibimiz, yetkili kimselere Türkçe ve kolay kullanım sağlayan dijital panoyu anlatıp sahadan ayrılır. Makinayı mutlaka gerekli teknik donanıma sahip, koruyucu ekipman kuşanmış, titiz ve dikkatli bir personelin kullanması, oluşabilecek tehlikeli durumların önüne geçmek amacıyla çok önemlidir. 

 

Özellikler


Avantajlar


  • Sulu ve Kuru İşleme Uygundur
  • Pano Sistemi Manuel Kullanıma Uygundur
  • Uzun Ömürlüdür
  • Olabildiğince Sabit Kapasiteli Bir Makinedir
  • Süreklilik ve Zaman Tasarrufu Sağlar


Teklif Formu