Chopper

Geri dönüşüm sahalarının önde gelen makinası SUPER CHOPPER, kapasite ve dayanım performansı ile tesis / mahallî kurulumda iş yükünüzü yarı yarıya hafifletmeyi hedefler. Diğer makina parkuru ile entegresinde boyutlandırıcı olarak kullanılabildiği gibi, dönüşümdeki malzemenin hedef boyuta düşürülmesini, farklı tip malzemelerin kırılması ve bunlar için özel değişikliklere ihtiyaç duymaması, geri döşüm tesislerinde bu makinayı temel ekipman haline getirmiştir. Sürekli çalışmalardan doğa bilecek sorunların analizleri yapılmış ve yeni teknoloji sistem, makinaya entegre edilmiştir. 

Herhangi bir punch sistemine ihtiyaç duymadan malzemeyi kavraması, zamandan tasarruf sağlarken, ayarlanabilir dokunmatik ekran dijital pano parametreleri ile uzun ömürlüdür. Dönüşüm için kullanılan malzemenin elastikiyet modülü göz önüne alınarak devir, şebekeden çekilen güç (A), otomatik durma(sn), bıçakların olası sıkışmayı açmak için geri dönüş tur sayısı(d), bekleme süresi(sn) gibi manuel ayarlanabilir dokunmatik ekran dijital pano, zaman kaybını önler ve makinanın ömrünü mutlak derecede uzatır. Tamamen makinaya özgü yazılım, sürekli çalışmalarda makinayı olabileceği en istikrarlı hale getirmekle kalmayıp, fonksiyonel müdahaleyi de kolaylaştırmıştır.

Genel olarak, çalışma yapılan malzemenin cinsi, kırılma sonrası hedef boyutu belirlenmesinin ardından, gerekli parametreler düzenlenir ve hız kaybetmeden makinadan aksiyon almaya devam edilebilir. Farklı malzeme türlerinde, hassas ayarlanabilir sabit bıçaklar aynı şekilde kolaylık sağladığı gibi, bileme işlemini ertelemek / zaman kazanmak amacıyla da konumlandırılabilir. 

Makinada kullanılan malzemeler sertifikalı ve bulunabilirliği olan malzemeler olduğundan her bakım, onarım, değişim prosedürü sonrası makine, ilk performansını vermektedir. Tasarım aşamasında öngörülen malzemeler simülasyon değerleri göz önüne alınarak, planlamanın hiçbir şekilde dışına çıkılmadan imal edilir ve montajlanır.

İmalatı tamamlanmış tüm makinalarımız gibi SUPER CHOPPER kırıcı makineleri de teste girer. Kapasite ve dijital ekrandan belirli zamanda okunan değerler doğrultusunda onaylanır ve sevk işlemleri başlatılır. Önceden belirlenmiş alanda düzlemsel yüzey sağlanır. Sevk edilen makine, bu alana gerekli ekipmanlar ile hassas bir şekilde zemine yerleştirilir ve ilgili bölgede hazır bekleyen ekibimiz kurulum işlemlerini tamamlar. Ekibimiz gerekli işlemler için sevk bölgesinde hazır bulunacağından, makineyi tesise entegreniz kolay ve hızlı olacaktır. Ekibimiz, kurulum sonrası yetkili kimselere Türkçe ve kolay kullanım sağlayan dijital panoyu anlatıp sahadan ayrılır.

Makinayı mutlaka gerekli teknik donanıma sahip, koruyucu ekipman kuşanmış, titiz ve dikkatli bir personelin kullanması, oluşabilecek tehlikeli durumların önüne geçmek amacıyla çok önemlidir. 


 

Özellikler


Avantajlar


  • İş Yükünü Yarı Yarıya Azaltır
  • Malzemelerin Hedeflenen Ölçülere Ulaştırılmasını Sağlar. Zamandan Tasarruf Yapar
  • Uzun Ömürlüdür
  • Fonksiyonel Müdahale Kolaydır


Teklif Formu