Granulator

Dönüşüm tesislerinde kullanılan en temel makinadır. Kapasiteye göre ebatları değişmekle birlikte granülatör makinaları, yüksek verim sağlar. Döner sistemdeki bıçak sayıları, üründen istenilen boyut, kapasite ve makina ebatlarını etkilemektedir. Granülatör makinalarımızda farklı tip malzeme işlemek için özel değişikliklere ihtiyaç duymaz. 

Makina tasarımında, özellikle döner sistemi korumaya ve bıçak ömrünü uzatmaya  yönelik çalışmalarımızla, Granülatör kırma makinalarımız tesisteki ihtiyacınızı sorunsuzca karşılayacak şekilde imal edilir.

Gerekli hesaplamalar doğrultusunda kullanılan ekipmanlar, uzun ömürlü ve yüksek kapasiteli bir makina imal etmek hedef kapasite için temel unsurlardır. Kesici bıçaklar ve döner sisteme hareket veren tüm ekipmanlar belgeli, tedariği mümkün olan materyallerden oluşmaktadır. 

Makinanın tasarım proseslerinde, bakım onarım zamanını olabildiğince ötelemek, bu gibi durumlarda hızlı ve kolay şekilde monte/demonte edilebilir olması özellikle göz önünde tutulmuştur. Manuel panoya sahip olan Granülatör makinası, kullanımı bakımı ve onarımı gayet kolay, verimli makinadır. 

Bu durumda farklı tip ürünlerin de kırılması, makine için fazladan ekipmana ihtiyacı ortadan kaldırır. Belirlenen tip ürünler için ise boyutlandırma, yine kullanılan elek sisteminde ki değişiklik ile sağlanabilir. 

Granülatör kırma makinası opsiyonel  ürün gamı işlemekle birlikte farklı boyutlarda kırma yapabilir. Gövde tasarımında kullanılan materyaller belgeli malzemeler olup, titizlik ve belirli proseslerle imal edilir. İmalatı tamamlanmış tüm makinalarımız gibi Granülatör kırıcı makineleri de teste girer. Kapasite ve dijital ekrandan belirli zamanda okunan değerler doğrultusunda onaylanır ve sevk işlemleri başlatılır. Önceden belirlenmiş alanda düzlemsel yüzey sağlanır. Sevk edilen makine, bu alana gerekli ekipmanlar ile hassas bir şekilde zemine yerleştirilir ve ilgili bölgede hazır bekleyen ekibimiz kurulum işlemlerini tamamlar. Ekibimiz gerekli işlemler için sevk bölgesinde hazır bulunacağından, makineyi tesise entegreniz kolay ve hızlı olacaktır. Ekibimiz, kurulum sonrası yetkili kimselere Türkçe ve kolay kullanım sağlayan dijital panoyu anlatıp sahadan ayırılır.

Makinayı mutlaka gerekli teknik donanıma sahip, koruyucu ekipman kuşanmış, titiz ve dikkatli bir personelin kullanması, oluşabilecek tehlikeli durumların önüne geçmek amacıyla çok önemlidir. 

 

Özellikler


Avantajlar


  • Uzun Bıçak Ömrüne Sahiptir
  • Tesisin İhtiyaçlarını Hızlıca Karşılar
  •   Yüksek Kapasiteli Çalışabilir
  • Ekipmanların Tedariği Kolaydır
  • Kullanımı Kolaydır
  • Bakım ve Onarımı Kolaydır


Teklif Formu